Rennes - Monaco. Bramki. Składy. Ligue 1 - 20 maja. Podsumowanie

Drużyna Monaco pokonała 3:2 zespół Rennes w ramach 38. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Diakhaby. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Fabinho, Jemerson i Jorge.

W ramach 38. kolejki Ligue 1 zagrały przeciwko sobie Rennes i Monaco. Goście odnieśli zwycięstwo 3:2. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 20 meczów bez porażki. Dla zespołu Rennes było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 0:3. Czy następnym razem uda im się wygrać?