Chievo - Roma. Bramki. Składy. Kartki. Serie A - 20 maja. Podsumowanie

Drużyna Roma pokonała 5:3 zespół Chievo w ramach 37. kolejki Serie A. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Inglese, a oprócz niego do siatki trafił również Castro. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się El Shaarawy, Salah i Dżeko, przy czym pierwsi dwaj dwukrotnie.

W ramach 37. kolejki Serie A zagrały przeciwko sobie Chievo i Roma. Goście pokonali przeciwników 5:3. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem przerwali dobrą serię przeciwników w tych rozgrywkach, która przed tym meczem sięgała 3 meczów bez porażki. Dla zespołu Chievo było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 1:3. Czy następnym razem uda im się wygrać?

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Chievo:
Bramki: Castro (15.), Inglese (37., 86.)
Kartki: Castro, Radovanović - żółta
Skład: Sorrentino - Cacciatore, Gamberini (57. Frey), Cesar, Gobbi - Depaoli, Radovanović, Bastien - Castro (46. Pellissier) - Inglese (87. Vignato), Birsa

Roma:
Bramki: El Shaarawy (28., 58.), Salah (42., 77.), Dżeko (83.)
Skład: Szczęsny - Ruediger, Manolas, Fazio, Emerson - Paredes, De Rossi, Strootman - Salah (82. Perotti), Dżeko (86. Totti), El Shaarawy (71. Nainggolan)

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno byli ich przyszli rywale. Następnym przeciwnikiem zespołu Chievo będzie Atalanta. Mecz odbędzie się 28 maja. Roma 28 maja zmierzy się z drużyną Genoa.