Eintracht Frankfurt - RB Leipzig. Bramki. Składy. Kartki. Bundesliga - 20 maja. Podsumowanie

Drużyna Eintracht Frankfurt zremisowała 2:2 z zespołem RB Leipzig w ramach 34. kolejki Bundesligi. Dla gospodarzy bramki strzelali Vallejo i Blum. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Sabitzer i Poulsen.

W ramach 34. kolejki Bundesligi zmierzyły się ze sobą Eintracht Frankfurt i RB Leipzig. Mecz zakończył się remisem 2:2. Goście prowadzili do przerwy, ale w drugiej połowie ich rywalom udało się wyrównać. Dla drużyny Eintracht Frankfurt było to już 4. z rzędu spotkanie bez zwycięstwa w tych rozgrywkach. A to i tak lepszy wynik niż w poprzednim meczu przeciwko temu rywalowi, który przegrali 0:3.