Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec. Bramki. Składy. I liga - 17 maja. Podsumowanie

Drużyna Zagłębie Sosnowiec pokonała 3:0 zespół Wigry Suwałki w ramach 31. kolejki I ligi. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Nowak.

W ramach 31. kolejki I ligi zagrały przeciwko sobie Wigry Suwałki i Zagłębie Sosnowiec. Goście zwyciężyli 3:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli wynik po zmianie stron. Swoim zwycięstwem przerwali dobrą serię przeciwników w tych rozgrywkach, która przed tym meczem sięgała 4 meczów bez porażki. Dla zespołu Wigry Suwałki było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 0:2. Czy następnym razem uda im się wygrać?

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Wigry Suwałki:
Skład: Zoch - Bucholc, Wichtowski, Remisz, Adu Kwame, Santana, Augustyniak, Radecki, Kądzior, Gąska, Zapolnik

Zagłębie Sosnowiec:
Bramki: Nowak (22.)
Skład: Szumski - Budek, Najemski, Bogusławski, Udovicić, Milewski, Matusiak, Bartczak, Nowak, Pribula, Łuczak

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego pojedynku trenerzy obu drużyn są myślami już przy kolejnych rywalach. Wigry Suwałki następny mecz zagrają 21 maja, a przeciwnikiem będzie Chrobry Głogów. Później ich rywalem będzie Chojniczanka Chojnice. Zagłębie Sosnowiec 21 maja stanie w szranki z drużyną Stal Mielec. Potem czeka na nich Chrobry Głogów.