Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bramki. Składy. Kartki. I liga - 17 maja. Podsumowanie

Drużyna Pogoń Siedlce pokonała 3:0 zespół Podbeskidzie Bielsko-Biała w ramach 31. kolejki I ligi. Dla gospodarzy bramki strzelali Żytko, Zjawiński i Tomasiewicz.

W ramach 31. kolejki I ligi zagrały przeciwko sobie Pogoń Siedlce i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarze zwyciężyli 3:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem przerwali dobrą serię przeciwników w tych rozgrywkach, która przed tym meczem sięgała 10 meczów bez porażki. Kibice zwycięskiego zespołu na pewno ucieszyli się z takiego rozstrzygnięcia, ponieważ w poprzednim starciu między tymi drużynami nie udało się wyłonić zwycięzcy, a cały pojedynek zakończył się wynikiem 0:0.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Pogoń Siedlce:
Bramki: Żytko (48. - karny), Zjawiński (66.), Tomasiewicz (86. - karny)
Kartki: Mroziński, Tomasiewicz - żółta
Skład: Misztal - Szrek, Jędrych, Żytko, Chyła, Burkhardt, Mroziński, Świerblewski (75. Bajdur), Tomasiewicz, Wrzesiński (83. Paczkowski), Zjawiński (87. Bancessi)

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Skład: Leszczyński - Gumny, Piacek, Magiera, Moskwik (89. Malec), Jaroch (55. Sladek), Podgórski, Janota, Deja, Sierpina (55. Lewicki), Haskić

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni przeciwnicy. Pogoń Siedlce następny mecz zagra 22 maja, a rywalem będzie Wisła Puławy. Później czeka na nich Miedź. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Sandecja. Spotkanie to odbędzie się 20 maja. Dalej ich przeciwnikiem będzie Górnik.