Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice. Bramki. Składy. Kartki. I liga - 17 maja. Podsumowanie

Drużyna Chojniczanka Chojnice pokonała 1:0 zespół Olimpia Grudziądz w ramach 31. kolejki I ligi. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Zawistowski.

W ramach 31. kolejki I ligi stanęły naprzeciwko siebie Olimpia Grudziądz i Chojniczanka Chojnice. Goście zwyciężyli 1:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu udało im się przerwać zarówno swoją serię 3 meczów bez wygranej w I lidze, jak i serię przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 5 spotkań w tych rozgrywkach. Dla zespołu Olimpia Grudziądz było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 1:3. Czy następnym razem uda im się wygrać?

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Olimpia Grudziądz:
Kartki: Zitko, Kasperkiewicz, Łukowski, Woźniak - żółta
Skład: Królczyk - Klemenz, Banasiak, Kurowski, Kaczmarek (77. Monteiro), Feruga (56. Smoliński), Zitko, Ciechanowski (46. Michalik), Woźniak, Kasperkiewicz, Łukowski

Chojniczanka Chojnice:
Bramki: Zawistowski (42.)
Kartki: Podgórski, Kosakiewicz, Biernat - żółta
Skład: Gostomski - Lisowski, Markowski (34. Niedziela), Biernat, Pietruszka, Podgórski (90. Gierszewski), Zawistowski, Grzelak, Kosakiewicz, Rybski (85. Chvedukas), Mikołajczak

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej byli trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Następnym przeciwnikiem zespołu Olimpia Grudziądz będzie Stomil Olsztyn. Mecz odbędzie się 21 maja. Późniejszym rywalem będzie GKS K. Chojniczanka Chojnice 21 maja stanie w szranki z drużyną Drutex Bytovia Bytów. Później czekają na nich Wigry Suwałki.