Drutex Bytovia Bytów - Chrobry Głogów. Bramki. Składy. I liga - 17 maja. Podsumowanie

Drużyna Drutex Bytovia Bytów pokonała 2:1 zespół Chrobry Głogów w ramach 31. kolejki I ligi. Dla gospodarzy bramki strzelali Surdykowski i Bielak. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Bonecki.

W ramach 31. kolejki I ligi zagrały przeciwko sobie Drutex Bytovia Bytów i Chrobry Głogów. Gospodarze zwyciężyli 2:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej odsłonie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. To zwycięstwo przerwało serię 13 meczów bez wygranej w tych rozgrywkach. Kibice zwycięskiego zespołu na pewno ucieszyli się z takiego rozstrzygnięcia, ponieważ w poprzednim starciu między tymi drużynami nie udało się wyłonić zwycięzcy, a cały pojedynek zakończył się wynikiem 3:3.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Drutex Bytovia Bytów:
Bramki: Surdykowski (45. - karny), Bielak (67.)
Skład: Bieszczad - Wilczyński, Wróbel, Gonzalez, Bielak, Rzuchowski, Monterde, Poczobut, Wolski, Wacławczyk, Surdykowski

Chrobry Głogów:
Bramki: Bonecki (48.)
Skład: Gospodinow - Ilków-Gołąb, Wieteska, Michalec, Wawszczyk, B.Machaj, Pawlik, Bonecki, Szczepaniak, M.Machaj, Sędziak

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny już muszą szykować się do kolejnych zmagań. Gospodarzom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Chojniczanka Chojnice. Spotkanie to odbędzie się 21 maja. Potem ich rywalem będzie Stomil Olsztyn. Chrobry Głogów 21 maja zmierzy się z drużyną Wigry Suwałki. Kolejnym przeciwnikiem będzie Zagłębie S.