Eibar - Sporting Gijon. La Liga 14 maja. Podsumowanie. Bramki. Składy. Kartki

Drużyna Sporting Gijon pokonała 1:0 zespół Eibar w ramach 37. kolejki La Liga. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Burgui.

W ramach 37. kolejki La Liga stanęły naprzeciwko siebie Eibar i Sporting Gijon. Goście zwyciężyli 1:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Kibiców zapewne cieszy również fakt, że dzięki temu zrewanżowali się za porażkę w poprzednim starciu z tym rywalem, kiedy to przegrali 2:3.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Eibar:
Kartki: Lejeune, Enrich - żółta
Skład: Riesgo - Capa, Galvez, Lejeune, Junca - Escalante (70. Rivera), Garcia - Leon, Adrian (58. Kike), Inui (77. Bebe) - Enrich

Sporting Gijon:
Bramki: Burgui (32.)
Kartki: Vesga, Cop - żółta
Skład: Cuellar - Pereira, Mere, Babin, Canella - Alvarez, Vesga - Carmona (88. Lopez), Gomez (74. Torres), Burgui (83. Amorebieta) - Cop

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego spotkania trenerzy obu drużyn są myślami już przy kolejnych rywalach. Następnym przeciwnikiem zespołu Eibar będzie FC Barcelona. Mecz odbędzie się 21 maja. Sporting Gijon 20 maja zmierzy się z drużyną Real Betis.