Club Brugge - Anderlecht, od godz. 18:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Spotkanie Club Brugge - Anderlecht odbędzie się 14.05.2017 o godz. 18:00. Relacja TV w Eleven. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone. Brak legalnych streamów do tego wydarzenia.

Club Brugge - Anderlecht jest spotkaniem w ramach Ligi Belgijskiej. Goście okazali się lepsi we wcześniejszym spotkaniu i wygrali 2:0. Czy tym razem wygra Club Brugge? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eleven. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Club Brugge znajduje się obecnie na 2. pozycji w Lidze Belgijskiej i ma 41 punktów. Na 1. miejscu są goście z 45 punktami na koncie. Zwycięstwo pozwoliłoby gospodarzom doskoczyć do swoich oponentów na 1 punkt. Liga Belgijska: Club Brugge - Anderlecht na żywo / 14.05.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Anderlecht 2:0 Club Brugge (23-04-2017), rozgrywki: Liga Belgijska 2016/17

Przyszłe spotkania:

Anderlecht 18 maja stanie w szranki z drużyną Royal Charleroi. Kolejnym rywalem będzie KV Oostende.