Crystal Palace - Hull, od godz. 13:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Spotkanie Crystal Palace - Hull odbędzie się 14.05.2017 o godz. 13:00. Relacja TV w Canal+ Sport 2. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone. Brak legalnych streamów do tego wydarzenia.

Crystal Palace - Hull to mecz w ramach 37. kolejki Premier League. Poprzednie starcie tych zespołów okazało się wielkim widowiskiem - łącznie bramkarze musieli wyjmować piłkę z siatki aż 6 razy, a cały mecz skończył się wynikiem 3:3. Czy tym razem komuś uda się zwyciężyć? Transmisja ze zdarzenia będzie dostępna na kanale Canal+ Sport 2. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Spotkanie to wpłynie na układ na dole tabeli. Crystal Palace ma na swoim koncie 38 punktów co pozwala zajmować 16. miejsce w Premier League. Hull znajduje się w tabeli 2 pozycje niżej i traci 4 punkty do przeciwnika. Zwycięstwo gospodarzy sprawiłoby, że odskoczą swoim oponentom na 7 punktów. Więcej światła na to spotkanie mogą rzucić ostatnie wyniki jednego z zespołów. Forma drużyny Crystal Palace w Premier League nie napawa optymizmem przed zbliżającą się konfrontacją. Zespół ten odnotował porażkę w 3 kolejnych meczach. Czy sympatycy zespołu będą mieli w końcu powody do dumy? Premier League: Crystal Palace - Hull na żywo / 14.05.2017 godzina 13:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Hull 3:3 Crystal Palace (10-12-2016), rozgrywki: Premier League 2016/17

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo roztrząsać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni przeciwnicy. 21 maja na drodze gospodarzy stanie Man Utd. Następnym rywalem zespołu Hull będzie Tottenham. Mecz odbędzie się 21 maja.