Arka Gdynia - Górnik Łęczna na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia - Górnik Łęczna? Relacja LIVE

Mecz Arka Gdynia - Górnik Łęczna rozpocznie się o godzinie 20:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w Canal+ Sport. Poprzednie zmagania obu drużyn skończyły się wynikiem Arka Gdynia 2:4 Górnik Łęczna. Komu uda się wygrać tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Spotkanie Arka Gdynia - Górnik Łęczna odbędzie się w ramach 33. kolejki Ekstraklasy. Wcześniejsze starcie tych zespołów okazało się istnym festiwalem strzeleckim - łącznie bramkarze musieli wyciągać piłkę z siatki aż 6 razy, a cały mecz skończył się wynikiem 4:2 dla drużyny Górnik Łęczna. Czy tym razem wygra Arka Gdynia? Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Canal+ Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Spotkanie to wpłynie na układ na dole tabeli. Arka Gdynia plasuje się obecnie na 15. pozycji w Ekstraklasie i ma 17 punktów. Goście znajdują się w tabeli 2 miejsca przed nimi z 18 punktami na koncie. Wygrana pozwoliłaby gospodarzom wyprzedzić swoich oponentów w tabeli. Więcej światła na ten mecz mogą rzucić bieżące wyniki jednego z zespołów. Arka Gdynia potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 9 meczów bez zwycięstwa w Ekstraklasie. Czy przełamie się tym razem? Ekstraklasa: Arka Gdynia - Górnik Łęczna na żywo / 12.05.2017 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Arka Gdynia 2:4 Górnik Ł. (01-04-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Górnik Ł. 0:0 Arka Gdynia (15-10-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Gospodarzom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Wisła Płock. Spotkanie to odbędzie się 16 maja. Dalej ich przeciwnikiem będzie Śląsk. Następnym rywalem zespołu Górnik Łęczna będzie Cracovia. Mecz odbędzie się 16 maja. Późniejszym przeciwnikiem będzie Piast.