Cracovia Kraków - Arka Gdynia na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Cracovia Kraków - Arka Gdynia? Transmisja na żywo

Spotkanie Cracovia Kraków - Arka Gdynia zacznie się o godzinie 18:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w Eurosport 1. Ostatnie zmagania obu drużyn skończyły się wynikiem Cracovia Kraków 1:1 Arka Gdynia. Komu uda się wygrać tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Starcie Cracovia Kraków - Arka Gdynia odbędzie się w ramach 32. kolejki Ekstraklasy. W ostatnim spotkaniu nie udało się wyłonić zwycięzcy i mecz skończył się rezultatem 1:1. Czy tym razem któryś z zespołów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Eurosport 1. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Spotkanie to wpłynie na układ na dole tabeli. Cracovia Kraków jest na 15. miejscu w Ekstraklasie i ma 17 punktów. Goście zajmują w tabeli lokatę tuż przed nimi z takim samym dorobkiem punktowym. Zwycięstwo pozwoliłoby gospodarzom wyprzedzić swoich oponentów w tabeli. Interesujące mogą być też ostatnie poczynania obu drużyn. Sympatycy obu ekip liczą na to, że właśnie w tym meczu ich zespół przerwie złą serię, wykorzystując słabą postawę przeciwników w tych rozgrywkach. Zarówno gospodarze, jak i goście nie potrafili pokonać rywali napotkanych ostatnio w Ekstraklasie – gospodarze w 3, a goście w 8 kolejnych pojedynkach. Komu uda się odbić w tym meczu? Ekstraklasa: Cracovia Kraków - Arka Gdynia na żywo / 8.05.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Cracovia 1:1 Arka Gdynia (04-03-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Arka Gdynia 1:0 Cracovia (19-09-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego starcia trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych rywalach. 13 maja na drodze gospodarzy stanie Wisła Płock. Dalej ich przeciwnikiem będzie Górnik Ł.. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Górnik Ł.. Spotkanie to odbędzie się 12 maja. Późniejszym rywalem będzie Wisła Płock.