Cracovia - Arka Gdynia: transmisja spotkania w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Cracovia - Arka Gdynia? Transmisja na żywo

Już 8 maja Cracovia zagra z drużyną Arka Gdynia w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Starcie zacznie się o godzinie 18:00. Ostatnie spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem Cracovia 1:1 Arka Gdynia. Jak będzie tym razem? Transmisja TV w Eurosport.

Cracovia - Arka Gdynia to spotkanie w ramach 32. kolejki Ekstraklasy. Ostatnie spotkanie obu drużyn skończyło się rezultatem Cracovia 1:1 Arka Gdynia. Komu uda się wygrać tym razem?

Fani obu ekip liczą na to, że właśnie w tym meczu ich zespołom uda się przerwać słabą serię w tych rozgrywkach. Zarówno gospodarze, jak i goście nie potrafili pokonać rywali napotkanych ostatnio w Ekstraklasie – gospodarze w 3, a goście w 8 kolejnych pojedynkach. Czy dla kogoś ten mecz okaże się początkiem dobrej serii? Spotkanie to będzie transmitowane przez stację Eurosport.

Ekstraklasa: Cracovia - Arka Gdynia na żywo / 8.05.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Eurosport.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Cracovia 1:1 Arka Gdynia (04-03-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Arka Gdynia 1:0 Cracovia (19-09-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo rozpamiętywać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni rywale. Gospodarzom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Wisła Płock. Spotkanie to odbędzie się 13 maja. Późniejszym przeciwnikiem będzie Górnik Ł.. Następnym rywalem zespołu Arka Gdynia będzie Górnik Ł.. Mecz odbędzie się 12 maja. Dalej ich przeciwnikiem będzie Wisła Płock.