Lech Poznań - Arka Gdynia na żywo. Gdzie obejrzeć starcie Lech Poznań - Arka Gdynia? Transmisja online

Puchar Polski. Starcie Lech Poznań - Arka Gdynia odbędzie się 2 maja o godz. 16:00. Relację online z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Lech Poznań - Arka Gdynia to starcie finałowe Pucharu Polski. Poprzedni mecz obu drużyn skończył się zwycięstwem 4:1 drużyny Lech Poznań. Czy tym razem wygra Arka Gdynia? Spotkanie to można będzie obejrzeć w telewizji na kanale Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Drużyna Lech Poznań nie przegrała żadnego z 6 ostatnich spotkań w ramach Pucharu Polski. Czy tym razem zazna smaku porażki? Puchar Polski: Lech Poznań - Arka Gdynia na żywo / 2.05.2017 godzina 16:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Arka Gdynia 1:4 Lech (10-03-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Lech 0:0 Arka Gdynia (25-09-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo roztrząsać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni przeciwnicy. Lech Poznań następny mecz zagra 7 maja, a rywalem będzie Termalica. Dalej ich przeciwnikiem będzie Pogoń. Arka Gdynia 8 maja stanie w szranki z drużyną Cracovia. Późniejszym rywalem będzie Górnik Ł..