Arka Gdynia - Piast Gliwice na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia - Piast Gliwice? Transmisja on-line

Już 28 kwietnia Arka Gdynia zmierzy się z drużyną Piast Gliwice w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów skończyło się wynikiem Arka Gdynia 2:3 Piast Gliwice. Jak będzie tym razem? Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Arka Gdynia - Piast Gliwice to starcie w ramach 31. kolejki Ekstraklasy. W ostatnim meczu lepsi okazali się goście i zwyciężyli 3:2. Czy wygrają ponownie? Konfrontację tych drużyn będzie można obejrzeć na kanale Eurosport 2. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Arka Gdynia ma na swoim koncie 16 punktów co pozwala zajmować 12. miejsce w Ekstraklasie. Goście znajdują się w tabeli 3 pozycje za nimi z 15 punktami na koncie. Gospodarze nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się wyprzedzić oponentom. Ekstraklasa: Arka Gdynia - Piast Gliwice na żywo / 28.04.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Eurosport 2. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Piast 3:2 Arka Gdynia (18-03-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Arka Gdynia 1:2 Piast (01-10-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo rozpamiętywać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni rywale. Arka Gdynia 2 maja stanie w szranki z drużyną Lech. Dalej ich przeciwnikiem będzie Cracovia. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Śląsk. Spotkanie to odbędzie się 6 maja. W drugiej kolejności czeka na nich Zagłębie.