Anderlecht - Club Brugge, od godz. 18:00 relacja na żywo w Internecie, stream na żywo

Starcie Anderlecht - Club Brugge odbędzie się 23.04.2017 (niedziela) o godz. 18:00. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Anderlecht - Club Brugge jest meczem w ramach Ligi Belgijskiej. Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eleven Sports. Relację online z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Anderlecht zajmuje 1. miejsce w Lidze Belgijskiej i ma 38 punktów. Na 3. miejscu jest Club Brugge z 32 punktami na koncie. Interesujące mogą być też bieżące poczynania jednego z zespołów. Drużyna Anderlecht nie uległa rywalom w Lidze Belgijskiej od 4 spotkań. Czy utrzymają dobrą passę? Liga Belgijska: Anderlecht - Club Brugge na żywo / 23.04.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Anderlecht 27 kwietnia zmierzy się z drużyną Royal Charleroi. Późniejszym rywalem będzie Gent. Club Brugge 14 maja stanie w szranki z drużyną Anderlecht.