Anderlecht - Club Brugge na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Anderlecht - Club Brugge? Transmisja online

Niedziela, 23 kwietnia Anderlecht - Club Brugge. Jak poradzi sobie Łukasz Teodorczyk? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Anderlecht - Club Brugge jest meczem w ramach Ligi Belgijskiej. Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eleven Sports. Relację online z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Anderlecht zajmuje 1. miejsce w Lidze Belgijskiej i ma 38 punktów. Na 3. miejscu jest Club Brugge z 32 punktami na koncie. Interesujące mogą być też bieżące poczynania jednego z zespołów. Drużyna Anderlecht nie uległa rywalom w Lidze Belgijskiej od 4 spotkań. Czy utrzymają dobrą passę? Liga Belgijska: Anderlecht - Club Brugge na żywo / 23.04.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Anderlecht 27 kwietnia zmierzy się z drużyną Royal Charleroi. Późniejszym rywalem będzie Gent. Club Brugge 14 maja stanie w szranki z drużyną Anderlecht.