Real Madryt - FC Barcelona, na jakim kanale? Gdzie w telewizji? On-line w Internecie

Real Madryt zmierzy się z drużyną FC Barcelona w ramach rozgrywek La Liga. Starcie zacznie się o godzinie 20:45. Jaki wynik będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS. Brak legalnych streamów do tego meczu.

Starcie Real Madryt - FC Barcelona odbędzie się w ramach 33. kolejki La Liga. Poprzednie spotkanie obu drużyn skończyło się wynikiem Real Madryt 1:1 FC Barcelona. Komu uda się wygrać tym razem? Spotkanie to można będzie obejrzeć na kanale Eleven. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Spotkanie to jest meczem na szczycie. Real Madryt jest obecnie liderem La Liga dzięki zdobyciu 75 punktów w tym sezonie. FC Barcelona zajmuje w tabeli lokatę tuż za nimi z 72 punktami na koncie. Gospodarze nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się dogonić swoim oponentom. Więcej światła na ten mecz mogą rzucić ostatnie wyniki jednego z zespołów. Drużyna Real Madryt odnotowuje właśnie dobrą serię w La Liga. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 9 starciach z rzędu. Czy tym razem zazna smaku porażki? La Liga: Real Madryt - FC Barcelona na żywo / 23.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • FC Barcelona 1:1 Real Madryt (03-12-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17
  • FC Barcelona 1:2 Real Madryt (02-04-2016), rozgrywki: Primera Division 2015/16
  • Real Madryt 0:4 FC Barcelona (21-11-2015), rozgrywki: Primera Division 2015/16

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Real Madryt następny mecz zagra 26 kwietnia, a rywalem będzie Deportivo La Coruna. Późniejszym przeciwnikiem będzie Valencia. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Osasuna. Spotkanie to odbędzie się 26 kwietnia. Dalej ich rywalem będzie Espanyol.