Schalke 04 - Ajax Amsterdam, Liga Europy [TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ]

Schalke 04 zagra z zespołem Ajax Amsterdam w ramach rozgrywek Ligi Europy. Starcie zacznie się o godzinie 21:05. Jaki wynik będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. Brak legalnych streamów do tego spotkania.

Do konfrontacji Schalke 04 - Ajax Amsterdam dojdzie w ramach 1/4 finału Ligi Europy. W ostatnim meczu lepszy okazał się zespół Ajax Amsterdam i wygrał 2:0. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale CANAL+ Sport. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Drużyna Schalke 04 wciąż czeka na zwycięstwo – nie udało jej się wygrać żadnego z 4 ostatnich spotkań Ligi Europy. Czy sympatycy zespołu będą mieli w końcu powody do radości? Liga Europy: Schalke 04 - Ajax Amsterdam na żywo / 20.04.2017 godzina 21:05. Transmisja TV: CANAL+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Ajax 2:0 Schalke 04 (13-04-2017), rozgrywki: Liga Europy 2016/17

Przyszłe spotkania:

Schalke 04 23 kwietnia stanie w szranki z drużyną RB Leipzig. Potem ich rywalem będzie Bayer.