Mecz Real Madryt - Bayern Monachium. Gdzie obejrzeć, 18 kwietnia? Transmisja w telewizji

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium rozpocznie się o godz. 20:45. Poprzednie zmagania obu drużyn skończyły się wynikiem Real Madryt 2:1 Bayern Monachium. Komu uda się wygrać tym razem? Relację online z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Real Madryt - Bayern Monachium to spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Gospodarze okazali się lepsi w ostatnim spotkaniu i wygrali 2:1. Czy tym razem wygra Bayern Monachium? Transmisja ze zdarzenia będzie dostępna w telewizji na kanale Canal+. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Drużyna Real Madryt pozostaje niepokonana w Lidze Mistrzów od 13 meczów. Czy tym razem zazna smaku porażki? Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium na żywo / 18.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayern 1:2 Real Madryt (12-04-2017), rozgrywki: Liga Mistrzów 2016/17
  • Bayern 1:0 Real Madryt (05-08-2015), rozgrywki: Towarzyskie

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego pojedynku trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych przeciwnikach. Gospodarzom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną FC Barcelona. Spotkanie to odbędzie się 23 kwietnia. Późniejszym rywalem będzie Deportivo La Coruna. Bayern Monachium 22 kwietnia zmierzy się z drużyną FSV Mainz. Potem ich przeciwnikiem będzie Borussia D..