Real Madryt - Bayern Monachium na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Real Madryt - Bayern Monachium? Transmisja on-line

Już 18 kwietnia Real Madryt zagra z drużyną Bayern Monachium w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45. Ostatnie spotkanie obu drużyn skończyło się wynikiem Real Madryt 2:1 Bayern Monachium. Jak będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Spotkanie Real Madryt - Bayern Monachium to ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Ostatnie spotkanie obu drużyn skończyło się wynikiem Real Madryt 2:1 Bayern Monachium. Komu uda się wygrać tym razem? Transmisję ze zdarzenia można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Canal+. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Drużyna Real Madryt nie przegrała żadnego z 13 ostatnich meczów w ramach Ligi Mistrzów. Czy Bayern Monachium zdoła z nią wygrać? Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium na żywo / 18.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayern 1:2 Real Madryt (12-04-2017), rozgrywki: Liga Mistrzów 2016/17
  • Bayern 1:0 Real Madryt (05-08-2015), rozgrywki: Towarzyskie

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Real Madryt następny mecz zagra 23 kwietnia, a przeciwnikiem będzie FC Barcelona. W drugiej kolejności czeka na nich Deportivo La Coruna. 22 kwietnia na drodze gości stanie FSV Mainz. Później ich rywalem będzie Borussia D..