Real Madryt - Bayern Monachium, Liga Mistrzów [TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ]

Spotkanie Real Madryt - Bayern Monachium zacznie się o godz. 20:45. Wcześniejsze zmagania obu drużyn skończyły się wynikiem Real Madryt 2:1 Bayern Monachium. Komu uda się wygrać tym razem? Relację online z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Real Madryt i Bayern Monachium spotkają się ze sobą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Ostatnie spotkanie obu zespołów zakończyło się rezultatem Real Madryt 2:1 Bayern Monachium. Komu uda się wygrać tym razem? Spotkanie Real Madryt - Bayern Monachium będzie transmitowane przez stację Canal+. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Drużyna Real Madryt nie przegrała żadnego z 13 ostatnich spotkań w ramach Ligi Mistrzów. Czy tym razem zazna smaku porażki? Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium na żywo / 18.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayern 1:2 Real Madryt (12-04-2017), rozgrywki: Liga Mistrzów 2016/17
  • Bayern 1:0 Real Madryt (05-08-2015), rozgrywki: Towarzyskie

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. 23 kwietnia na drodze gospodarzy stanie FC Barcelona. Później czeka na nich Deportivo La Coruna. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną FSV Mainz. Spotkanie to odbędzie się 22 kwietnia. Później ich rywalem będzie Borussia D..