Real Madryt - Bayern Monachium, Liga Mistrzów [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA]

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium zacznie się o godzinie 20:45. Ostatnie zmagania obu zespołów zakończyły się wynikiem Real Madryt 2:1 Bayern Monachium. Komu uda się wygrać tym razem? Jak zagra Cristiano Ronaldo? Jak poradzi sobie Robert Lewandowski? Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Real Madryt - Bayern Monachium to spotkanie w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Z ostatniego starcia pomiędzy tymi zespołami zwycięsko wyszli gospodarze, pokonując rywali 2:1. Czy wygrają ponownie? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Canal+. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Drużyna Real Madryt pozostaje niepokonana w Lidze Mistrzów od 13 meczów. Czy utrzymają dobrą passę? Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium na żywo / 18.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayern 1:2 Real Madryt (12-04-2017), rozgrywki: Liga Mistrzów 2016/17
  • Bayern 1:0 Real Madryt (05-08-2015), rozgrywki: Towarzyskie

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Gospodarzom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną FC Barcelona. Spotkanie to odbędzie się 23 kwietnia. Późniejszym przeciwnikiem będzie Deportivo La Coruna. Bayern Monachium 22 kwietnia stanie w szranki z drużyną FSV Mainz. Potem czeka na nich Borussia D..