Real Madryt - Bayern Monachium, od godz. 20:45 relacja online w Internecie, stream online

Liga Mistrzów. Mecz Real Madryt - Bayern Monachium odbędzie się 18 kwietnia o godz. 20:45. Jak poradzi sobie Cristiano Ronaldo? Jak zagra Robert Lewandowski? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Real Madryt - Bayern Monachium to spotkanie w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów. We wcześniejszym spotkaniu lepsi okazali się gospodarze i zwyciężyli 2:1. Czy tym razem wygra Bayern Monachium? Rywalizację tych drużyn będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Canal+. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Drużyna Real Madryt odnotowuje właśnie dobrą serię w Lidze Mistrzów. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 13 starciach z rzędu. Czy tym razem zazna smaku porażki? Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium na żywo / 18.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayern 1:2 Real Madryt (12-04-2017), rozgrywki: Liga Mistrzów 2016/17
  • Bayern 1:0 Real Madryt (05-08-2015), rozgrywki: Towarzyskie

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego spotkania trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych rywalach. Real Madryt następny mecz zagra 23 kwietnia, a przeciwnikiem będzie FC Barcelona. Dalej ich rywalem będzie Deportivo La Coruna. Bayern Monachium 22 kwietnia zmierzy się z drużyną FSV Mainz. Potem czeka na nich Borussia D..