Ajax Amsterdam - Schalke 04: transmisja meczu w telewizji i online w Internecie - Liga Europy

Ajax Amsterdam - Schalke 04 już 13 kwietnia o godzinie 21:05. Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS. Jak Twoim zdaniem skończy się ten mecz? Legalny stream z zdarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Do konfrontacji Ajax Amsterdam - Schalke 04 dojdzie w ramach 1/4 finału Ligi Europy. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Schalke 04 pozostaje niepokonana w Lidze Europy od 4 meczów. Czy tym razem zazna smaku porażki? Liga Europy: Ajax Amsterdam - Schalke 04 na żywo / 13.04.2017 godzina 21:05. Transmisja TV: TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo rozpamiętywać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni przeciwnicy. Ajax Amsterdam następny mecz zagra 20 kwietnia, a rywalem będzie Schalke 04. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną SV Darmstadt 98. Spotkanie to odbędzie się 16 kwietnia. Potem ich przeciwnikiem będzie Ajax.