Liga Mistrzów: Bayern Monachium - Real Madryt w dniu 12.04.2017. Gdzie oglądać stream na żywo?

Już 12 kwietnia Bayern Monachium zmierzy się z zespołem Real Madryt w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Spotkanie zacznie się o godzinie 20:45. Wcześniejsze spotkanie obu drużyn zakończyło się wynikiem Bayern Monachium 1:0 Real Madryt. Jak będzie tym razem? Relację LIVE z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Spotkanie Bayern Monachium - Real Madryt to ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Poprzednie spotkanie obu drużyn zakończyło się rezultatem Bayern Monachium 1:0 Real Madryt. Komu uda się wygrać tym razem? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Canal+. Relację online z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Liga Mistrzów: Bayern Monachium - Real Madryt na żywo / 12.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayern 1:0 Real Madryt (05-08-2015), rozgrywki: Towarzyskie

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli rywale. Bayern Monachium następny mecz zagra 15 kwietnia, a przeciwnikiem będzie Bayer. Kolejnym rywalem będzie Real Madryt. Real Madryt 15 kwietnia zmierzy się z drużyną Gijon. Potem ich przeciwnikiem będzie Bayern.