Mecz Bayern Monachium - Real Madryt. Gdzie obejrzeć, 12 kwietnia? Transmisja w TV

Starcie Bayern Monachium - Real Madryt odbędzie się 12.04.2017 o godzinie 20:45. Relację online z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem. Brak legalnych streamów do tego meczu.

Spotkanie Bayern Monachium - Real Madryt to ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Poprzednie spotkanie obu drużyn zakończyło się rezultatem Bayern Monachium 1:0 Real Madryt. Komu uda się wygrać tym razem? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Canal+. Relację online z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Liga Mistrzów: Bayern Monachium - Real Madryt na żywo / 12.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayern 1:0 Real Madryt (05-08-2015), rozgrywki: Towarzyskie

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli rywale. Bayern Monachium następny mecz zagra 15 kwietnia, a przeciwnikiem będzie Bayer. Kolejnym rywalem będzie Real Madryt. Real Madryt 15 kwietnia zmierzy się z drużyną Gijon. Potem ich przeciwnikiem będzie Bayern.