Juventus - FC Barcelona: transmisja zdarzenia w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Juventus - FC Barcelona? Transmisja LIVE

Wtorek, 11 kwietnia Juventus - FC Barcelona. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Juventus i FC Barcelona zmierzą się ze sobą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Po poprzednim spotkaniu tych zespołów to goście cieszyli się ze zwycięstwa 3:1. Czy tym razem wygra Juventus? Transmisję z wydarzenia można oglądać na kanale Canal+. Relację online z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na canalplussport.pl.

Drużyna Juventus pozostaje niepokonana w Lidze Mistrzów od 8 spotkań. Czy utrzymają dobrą passę? Liga Mistrzów: Juventus - FC Barcelona na żywo / 11.04.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Juventus 1:3 FC Barcelona (06-06-2015), rozgrywki: Liga Mistrzów 2014/15

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Juventus 15 kwietnia zmierzy się z drużyną Pescara. Dalej ich przeciwnikiem będzie FC Barcelona. FC Barcelona 15 kwietnia stanie w szranki z drużyną Real Sociedad. W drugiej kolejności czeka na nich Juventus.