Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz: transmisja zdarzenia w telewizji i relacja on-line w Internecie

Już 8 kwietnia Górnik Zabrze zagra z drużyną Olimpia Grudziądz w ramach rozgrywek I ligi. Mecz zacznie się o godzinie 17:45. Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się rezultatem Górnik Zabrze 2:1 Olimpia Grudziądz. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Starcie Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz odbędzie się w ramach 25. kolejki I ligi. Gospodarze okazali się lepsi ostatnim razem i wygrali 2:1. Czy uda im się wygrać ponownie? Konfrontację tych drużyn będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Górnik Zabrze ma na swoim koncie 33 punkty co pozwala zajmować 9. miejsce w I lidze. 3. lokatę zajmuje Olimpia Grudziądz i ma przewagę 6 punktów nad przeciwnikiem. Więcej światła na to spotkanie mogą rzucić ostatnie poczynania jednego z zespołów. Forma drużyny Olimpia Grudziądz w I lidze napawa optymizmem przed zbliżającą się rywalizacją. Zespół ten zanotował zwycięstwo w 4 kolejnych spotkaniach. Czy uda im się dopisać kolejny mecz do swojej serii? I liga: Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz na żywo / 8.04.2017 godzina 17:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Olimpia G. 1:2 Górnik (10-09-2016), rozgrywki: I liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. 12 kwietnia na drodze gospodarzy stanie Zagłębie S.. W drugiej kolejności czeka na nich Drutex Bytovia Bytów. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną MKS Kluczbork. Spotkanie to odbędzie się 15 kwietnia. Później ich rywalem będzie Zagłębie S..