Oglądaj spotkanie RB Leipzig - Bayer Leverkusen z sport.pl. Transmisja live, stream na żywo

Bundesliga. Spotkanie RB Leipzig - Bayer Leverkusen odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 15:30. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Mecz RB Leipzig - Bayer Leverkusen odbędzie się w ramach 28. kolejki Bundesligi. Gospodarze wyszli zwycięsko z wcześniejszego starcia pomiędzy tymi zespołami, pokonując rywali 3:2. Czy wygrają ponownie? Transmisję ze spotkania można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eurosport 2. Relację online z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

RB Leipzig jest obecnie wiceliderem Bundesligi dzięki zdobyciu 55 punktów w tym sezonie. Na 11. miejscu są goście zdobywając 20 punktów mniej. Bundesliga: RB Leipzig - Bayer Leverkusen na żywo / 8.04.2017 godzina 15:30. Transmisja TV: Eurosport 2. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Bayer 2:3 RB Leipzig (18-11-2016), rozgrywki: Bundesliga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo roztrząsać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni przeciwnicy. Gospodarzom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną SC Freiburg. Spotkanie to odbędzie się 15 kwietnia. Potem czeka na nich Schalke 04. 15 kwietnia na drodze gości stanie Bayern. Później ich rywalem będzie SC Freiburg.