Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok w dniu 7.04.2017. Gdzie oglądać stream?

Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok odbędzie się 7 kwietnia o godz. 20:30. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Do pojedynku Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok dojdzie w ramach 28. kolejki Ekstraklasy. Z poprzedniego starcia pomiędzy tymi zespołami zwycięsko wyszli gospodarze, pokonując rywali 2:1. Czy tym razem wygra Jagiellonia Białystok? Spotkanie Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok będzie transmitowane przez stację Canal+ Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Jagiellonia Białystok jest obecnie liderem Ekstraklasy dzięki zdobyciu 52 punktów w tym sezonie. Gospodarze znajdują się w tabeli 4 pozycje niżej z 38 punktami na koncie. Więcej światła na ten mecz mogą rzucić ostatnie poczynania obu drużyn. Zagłębie Lubin potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 3 meczów bez zwycięstwa w Ekstraklasie. Taka dyspozycja może cieszyć trenera przeciwników, zwłaszcza, że jego zespół w tych rozgrywkach daje powody do radości. Goście pozostają niepokonani od 4 meczów. Czy Jagiellonia Białystok podtrzyma dobrą passę? Czy Zagłębie Lubin przerwie serię rywali? Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok na żywo / 7.04.2017 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Jagiellonia 1:2 Zagłębie (23-10-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Zagłębie 0:2 Jagiellonia (01-12-2015), rozgrywki: Ekstraklasa 2015/16
  • Jagiellonia 0:2 Zagłębie (23-09-2015), rozgrywki: Puchar Polski 2015/16
  • Jagiellonia 1:2 Zagłębie (02-08-2015), rozgrywki: Ekstraklasa 2015/16

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego pojedynku trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych rywalach. Zagłębie Lubin 17 kwietnia stanie w szranki z drużyną Wisła. Kolejnym przeciwnikiem będzie Śląsk. Jagiellonia Białystok następny mecz zagra 15 kwietnia, a rywalem będzie Cracovia. Dalej ich przeciwnikiem będzie Piast.