Leganes - Real Madryt, na jakim kanale? Gdzie w TV? On-line w Internecie

Już 5 kwietnia Leganes zagra z drużyną Real Madryt w ramach rozgrywek La Liga. Spotkanie rozpocznie się o godz. 21:30. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów skończyło się wynikiem Leganes 0:3 Real Madryt. Jak będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Leganes - Real Madryt to mecz w ramach 30. kolejki La Liga. W poprzednim spotkaniu lepszy okazał się zespół Real Madryt i pokonał przeciwników 3:0. Czy wygrają ponownie? Spotkanie to można będzie obejrzeć na kanale Eleven. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na Player.pl.

Będzie to pojedynek zespołów, które mają za sobą dobre serie w tych rozgrywkach. Gospodarze nie zaznali smaku porażki w 4 kolejnych starciach La Liga, a goście w 6. Czy któraś seria zostanie dziś przerwana? La Liga: Leganes - Real Madryt na żywo / 5.04.2017 godzina 21:30. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Real Madryt 3:0 Leganes (06-11-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. Leganes 9 kwietnia zmierzy się z drużyną Osasuna. Dalej ich rywalem będzie Espanyol. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Atletico M.. Spotkanie to odbędzie się 8 kwietnia. Potem czeka na nich Bayern.