Oglądaj spotkanie Leganes - Real Madryt z sport.pl. Transmisja live, stream za darmo

La Liga. Spotkanie Leganes - Real Madryt odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 21:30. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Leganes - Real Madryt to mecz w ramach 30. kolejki La Liga. W poprzednim spotkaniu lepszy okazał się zespół Real Madryt i pokonał przeciwników 3:0. Czy wygrają ponownie? Spotkanie to można będzie obejrzeć na kanale Eleven. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na Player.pl.

Będzie to pojedynek zespołów, które mają za sobą dobre serie w tych rozgrywkach. Gospodarze nie zaznali smaku porażki w 4 kolejnych starciach La Liga, a goście w 6. Czy któraś seria zostanie dziś przerwana? La Liga: Leganes - Real Madryt na żywo / 5.04.2017 godzina 21:30. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Real Madryt 3:0 Leganes (06-11-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. Leganes 9 kwietnia zmierzy się z drużyną Osasuna. Dalej ich rywalem będzie Espanyol. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Atletico M.. Spotkanie to odbędzie się 8 kwietnia. Potem czeka na nich Bayern.