Atletico Madryt - Real Sociedad, na którym kanale? Gdzie w telewizji? On-line w Internecie

Atletico Madryt zagra z drużyną Real Sociedad w ramach rozgrywek La Liga. Spotkanie zacznie się o godz. 21:30. Jaki wynik będzie tym razem? Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone. Brak legalnych streamów do tego spotkania.

Mecz Atletico Madryt - Real Sociedad odbędzie się w ramach 30. kolejki La Liga. Poprzednie spotkanie obu drużyn zakończyło się wynikiem Atletico Madryt 0:2 Real Sociedad. Komu uda się wygrać tym razem? Transmisję ze spotkania można będzie obejrzeć na kanale Eleven. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Atletico Madryt plasuje się obecnie na 3. pozycji w La Liga z 58 punktami na koncie. Real Sociedad znajduje się w tabeli 2 miejsca niżej z 49 punktami na koncie. Interesujące mogą być też ostatnie wyniki obu drużyn. Jeden z zespołów przeżywa w tych rozgrywkach znacznie lepszy okres, niż ich przeciwnik. Drużyna Atletico Madryt nie przegrała żadnego z 5 ostatnich meczów w ramach La Liga. Drużyna gości natomiast potrafiła co najwyżej zremisować w 3 ostatnich starciach. Czy Atletico Madryt podtrzyma dobrą passę? Czy Real Sociedad przerwie serię rywali? La Liga: Atletico Madryt - Real Sociedad na żywo / 4.04.2017 godzina 21:30. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Real Sociedad 2:0 Atletico M. (05-11-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17
  • Atletico M. 3:0 Real Sociedad (01-03-2016), rozgrywki: Primera Division 2015/16
  • Real Sociedad 0:2 Atletico M. (18-10-2015), rozgrywki: Primera Division 2015/16

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Atletico Madryt 8 kwietnia zmierzy się z drużyną Real Madryt. Później ich rywalem będzie Leicester. 10 kwietnia na drodze gości stanie Gijon. Późniejszym przeciwnikiem będzie FC Barcelona.