Monaco - Paris Saint-Germain, od godz. 21:00 relacja na żywo w Internecie, stream

Puchar Ligi Francuskiej. Mecz Monaco - Paris Saint-Germain odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 21:00. Jak poradzi sobie Kamil Glik? Jak zagra Grzegorz Krychowiak? Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Monaco - Paris Saint-Germain to spotkanie w ramach finału Puchar Ligi Francuskiej. We wcześniejszym meczu obie drużyny musiały zadowolić się remisem. Po zakończeniu meczu było 1:1. Czy komuś uda się zwyciężyć tym razem? Spotkanie Monaco - Paris Saint-Germain będzie transmitowane przez stację Eleven Sports. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Puchar Ligi Francuskiej: Monaco - Paris Saint-Germain na żywo / 1.04.2017 godzina 21:00. Transmisja TV: Eleven Sports. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • PSG 1:1 Monaco (29-01-2017), rozgrywki: Ligue 1 2016/17
  • Monaco 3:1 PSG (28-08-2016), rozgrywki: Ligue 1 2016/17

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni przeciwnicy. Monaco 2 kwietnia stanie w szranki z drużyną St. Etienne. Potem ich rywalem będzie Angers. Następnym przeciwnikiem zespołu Paris Saint-Germain będzie Guingamp. Mecz odbędzie się 9 kwietnia. Późniejszym rywalem będzie Angers.