Mecz Arka Gdynia - Górnik Łęczna. Gdzie obejrzeć, 1 kwietnia? Transmisja w telewizji

Ekstraklasa. Starcie Arka Gdynia - Górnik Łęczna odbędzie się 1 kwietnia o godz. 15:30. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Arka Gdynia - Górnik Łęczna to spotkanie w ramach 27. kolejki Ekstraklasy. We wcześniejszym meczu obie drużyny musiały zadowolić się remisem. Po zakończeniu spotkania było 0:0. Czy komuś uda się zwyciężyć tym razem? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Canal+ Sport. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Arka Gdynia ma na swoim koncie 30 punktów co pozwala zajmować 12. miejsce w Ekstraklasie. Górnik Łęczna znajduje się w tabeli 4 pozycje niżej i traci 7 punktów do przeciwnika. Nieco więcej o tym spotkaniu mogą nam powiedzieć bieżące wyniki obu drużyn. Będzie to pojedynek zespołów, które mają za sobą nienajlepsze serie w tych rozgrywkach. Zarówno gospodarze, jak i goście nie potrafili pokonać przeciwników napotkanych ostatnio w Ekstraklasie – gospodarze w 3, a goście w 4 kolejnych meczach. Czy dla kogoś ten mecz okaże się początkiem dobrej serii? Ekstraklasa: Arka Gdynia - Górnik Łęczna na żywo / 1.04.2017 godzina 15:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Górnik Ł. 0:0 Arka Gdynia (15-10-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Następnym przeciwnikiem zespołu Arka Gdynia będą Wigry Suwałki. Mecz odbędzie się 4 kwietnia. Kolejnym rywalem będzie Pogoń. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Wisła Płock. Spotkanie to odbędzie się 8 kwietnia. Później ich przeciwnikiem będzie Śląsk.