GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, od godz. 20:45 relacja online w Internecie, stream online

Piątek, 31 marca GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Spotkanie GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała odbędzie się w ramach 24. kolejki I ligi. W poprzednim meczu lepszy okazał się zespół GKS Katowice i zwyciężył 2:0. Czy tym razem wygra Podbeskidzie Bielsko-Biała? Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

GKS Katowice ma na swoim koncie 37 punktów co pozwala zajmować 3. miejsce w I lidze. Na 11. miejscu są goście zdobywając 7 punktów mniej. Więcej światła na to starcie mogą rzucić bieżące wyniki obu drużyn. Forma drużyny GKS Katowice w I lidze nie napawa optymizmem przed zbliżającą się rywalizacją. Zespół ten nie zanotował zwycięstwa w 3 kolejnych starciach. Ta seria może się jeszcze wydłużyć po nadchodzącym spotkaniu. Wszystko za sprawą dobrej dyspozycji przeciwników w tych rozgrywkach. Goście nie ulegli rywalom od 3 spotkań. Czy oba zespoły dopiszą kolejny mecz do swoich serii, czy może dojdzie do przełamania? I liga: GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała na żywo / 31.03.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Podbeskidzie 0:2 GKS K. (02-09-2016), rozgrywki: I liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. GKS Katowice 4 kwietnia zmierzy się z drużyną Znicz. Potem czeka na nich Wisła Puławy. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Znicz. Spotkanie to odbędzie się 8 kwietnia. Kolejnym przeciwnikiem będzie Zagłębie S..