Zulte Waregem - Anderlecht, Liga Belgijska [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA]

Liga Belgijska. Mecz Zulte Waregem - Anderlecht odbędzie się 31 marca o godzinie 20:30. Jak zagra Łukasz Teodorczyk? Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Zulte Waregem i Anderlecht zmierzą się w ramach Ligi Belgijskiej. Ostatni mecz tych drużyn okazał się istnym festiwalem strzeleckim - łącznie bramkarze musieli wyciągać piłkę z siatki aż 6 razy, a cały mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny Anderlecht. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eleven. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Zulte Waregem zajmuje 3. miejsce w Lidze Belgijskiej i ma 27 punktów. Goście zajmują w tabeli 1. lokatę z 31 punktami na koncie. Wygrana pozwoliłaby gospodarzom doskoczyć do swoich oponentów na 1 punkt. Liga Belgijska: Zulte Waregem - Anderlecht na żywo / 31.03.2017 godzina 20:30. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Anderlecht 4:2 Zulte Waregem (12-02-2017), rozgrywki: Liga Belgijska 2016/17

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Zulte Waregem następny mecz zagra 7 maja, a przeciwnikiem będzie Anderlecht. 9 kwietnia na drodze gości stanie Gent. Później czeka na nich Man Utd.