Oglądaj spotkanie Czarnogóra - Polska z sport.pl. Transmisja live, stream za darmo

Eliminacje MŚ 2018. Starcie Czarnogóra - Polska odbędzie się 26 marca o godzinie 20:45. Jak poradzi sobie Robert Lewandowski? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Czarnogóra i Polska zmierzą się ze sobą w ramach grupy E eliminacji MŚ 2018. Error in if (nResult[1] != nResult[2]) { :

missing value where TRUE/FALSE needed

Spotkanie Czarnogóra - Polska będzie transmitowane przez stację Polsat i Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na Ipla.TV.

Od 4 spotkań nie znalazł się w eliminacjach MŚ 2018 zespół, który pokonałby drużynę Polska. Czy tym razem zazna smaku porażki? Eliminacje MŚ 2018: Czarnogóra - Polska na żywo / 26.03.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat i Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Następnym rywalem zespołu Czarnogóra będzie Armenia. Mecz odbędzie się 10 czerwca. Później czeka na nich Kazachstan. Polska 10 czerwca stanie w szranki z drużyną Rumunia. Późniejszym przeciwnikiem będzie Dania.