Mecz Hiszpania - Izrael. Gdzie obejrzeć, 24 marca? Transmisja w TV

Eliminacje MŚ 2018. Spotkanie Hiszpania - Izrael odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Hiszpania - Izrael to spotkanie grupy G eliminacji MŚ 2018. Transmisję z meczu można będzie obejrzeć na kanale Polsat Sport News. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Hiszpania jest obecnie liderem grupy G eliminacji MŚ 2018 dzięki zdobyciu 10 punktów. Izrael znajduje się w tabeli 2 miejsca za nimi z 9 punktami na koncie. Gospodarze nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się wyprzedzić oponentom. Nieco więcej o tym starciu mogą nam powiedzieć bieżące wyniki obu drużyn. Drużyna Hiszpania nie przegrała żadnego z 4 ostatnich spotkań w ramach eliminacji MŚ 2018. Ich przeciwnicy również odnotowują dobrą passę w tych rozgrywkach. Goście wygrali w ostatnich 3 starciach. Czyja seria zostanie dziś przerwana? Eliminacje MŚ 2018: Hiszpania - Izrael na żywo / 24.03.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport News. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. 11 czerwca na drodze gospodarzy stanie Macedonia. Później czekają na nich Włochy. Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Albania. Spotkanie to odbędzie się 11 czerwca. Późniejszym przeciwnikiem będzie Macedonia.