Oglądaj spotkanie Middlesbrough - Manchester United z sport.pl. Transmisja live, stream online

Spotkanie Middlesbrough - Manchester United odbędzie się 19.03.2017 (niedziela) o godzinie 13:00. Relacja TV w Canal+ Sport. Ostatnie spotkanie zakończyło się rezultatem Middlesbrough 1:2 Manchester United. Jak będzie teraz? Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Middlesbrough i Manchester United zmierzą się ze sobą w ramach 29. kolejki Premier League. Ostatnim razem lepszy okazał się zespół Manchester United i zwyciężył 2:1. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Canal+ Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Middlesbrough zajmuje 19. miejsce w tabeli Premier League i ma 22 punkty. Manchester United plasuje się na 7. miejscu w tabeli Premier League zdobywając 49 punktów. Middlesbrough potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 10 meczów bez zwycięstwa w Premier League. Ta seria może się jeszcze wydłużyć po tym meczu. Wszystko za sprawą dobrej dyspozycji przeciwników w tych rozgrywkach. Goście nie zaznali smaku porażki w ostatnich 17 meczach. Czy Manchester United podtrzyma dobrą passę? Czy Middlesbrough przerwie serię rywali? Premier League: Middlesbrough - Manchester United na żywo / 19.03.2017 godzina 13:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Man Utd 2:1 Middlesbrough (31-12-2016), rozgrywki: Premier League 2016/17
  • Man Utd 0:0 Middlesbrough (28-10-2015), rozgrywki: Puchar Ligi Angielskiej 2015/16

Przyszłe spotkania:

Drużyna Middlesbrough kolejny mecz zagra 2 kwietnia. Jej przeciwnikiem będzie Swansea. Następnie jej rywalem będzie Hull.

Następnym przeciwnikiem zespołu Manchester United będzie Man City. Spotkanie odbędzie się 26 marca. Kolejnym rywalem będzie WBA.