Liga Mistrzów. Losowanie ćwierćfinałów. O której godzinie? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV. Stream ONLINE

Losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów odbędzie się 17 marca o godzinie 12. Transmisja TV w Eurosport 1. Stream online na stronie uefa.com. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów poznamy w piątek 17 marca podczas losowania w szwajcarskim Nyonie.

Odbędzie się ono o godzinie 12:00. W czołowej ósemce znalazły się aż trzy hiszpańskie drużyny (Atletico Madryt, FC Barcelona, Real Madryt), dwie niemieckie (Bayern Monachium, Borussia Dortmund) oraz po jednej ekipie z Anglii (Leicester City), Francji (AS Monaco) i Włoch (Juventus).

Podczas losowania nie ma żadnych obostrzeń ani rozstawień. Każdy może trafić na każdego, dzięki czemu możliwe są wielkie hity, takie jak starcia Barcelony z Realem Madryt czy którejś z tych drużyn z Bayernem Monachium. Drużyny wylosowane jako pierwsze będą gospodarzami pierwszych spotkań. Odbędą się one 11 i 12 kwietnia, rewanże tydzień później. Losowanie półfinałów 21 kwietnia. Finał 3 czerwca na stadionie w walijskim Cardiff.

LM. Monaco - Manchester City 3:1. "Odpadnięcie w ćwierćfinale jest dla Guardioli jednym z najtrudniejszych przeżyć w karierze trenerskiej"