Sport.pl

Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice, na jakim kanale? Gdzie w TV? Live w Internecie

Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice już 17 marca o godzinie 18:00. Relacja TV w Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem. Jak Waszym zdaniem skończy się to starcie? Legalny stream z meczu dostępny na Ipla TV.

Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice to starcie w ramach 28 kolejki PlusLigi. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów skończyło się wynikiem Cerrad Czarni Radom 3:0 GKS Katowice. Komu uda się wygrać tym razem? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na Ipla TV.

PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice na żywo / 17.03.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • GKS Katowice 0:3 Czarni Radom (10-12-2016), rozgrywki: PlusLiga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Drużyna Cerrad Czarni Radom kolejny mecz zagra 25 marca. Jej przeciwnikiem będzie Łuczniczka. Następnie jej rywalem będzie AZS Olsztyn.

Następnym przeciwnikiem zespołu GKS Katowice będzie Jastrzębski. Spotkanie odbędzie się 28 marca. Kolejnym rywalem będzie Politechnika.