Sport.pl

Mecz Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice. Gdzie obejrzeć, 17 marca? Transmisja w TV

Starcie Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice odbędzie się 17.03.2017 (piątek) o godz. 18:00. Relacja TV w Polsat Sport. Wcześniejsze spotkanie zakończyło się rezultatem Cerrad Czarni Radom 3:0 GKS Katowice. Jak będzie teraz? Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice to starcie w ramach 28 kolejki PlusLigi. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów skończyło się wynikiem Cerrad Czarni Radom 3:0 GKS Katowice. Komu uda się wygrać tym razem? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na Ipla TV.

PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice na żywo / 17.03.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • GKS Katowice 0:3 Czarni Radom (10-12-2016), rozgrywki: PlusLiga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Drużyna Cerrad Czarni Radom kolejny mecz zagra 25 marca. Jej przeciwnikiem będzie Łuczniczka. Następnie jej rywalem będzie AZS Olsztyn.

Następnym przeciwnikiem zespołu GKS Katowice będzie Jastrzębski. Spotkanie odbędzie się 28 marca. Kolejnym rywalem będzie Politechnika.