Celta Vigo - Villarreal: transmisja meczu w TV i on-line w Internecie - La Liga

Już 12 marca Celta Vigo zmierzy się z zespołem Villarreal w ramach rozgrywek La Liga. Starcie zacznie się o godzinie 18:30. Poprzednie spotkanie obu zespołów skończyło się rezultatem Celta Vigo 0:5 Villarreal. Jak będzie tym razem? Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Celta Vigo - Villarreal to mecz 27. kolejki La Liga. W ostatnim meczu lepsi okazali się goście i pokonali przeciwników 5:0. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję z meczu można oglądać w telewizji na kanale Eleven. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Celta Vigo zajmuje 11. miejsce w tabeli La Liga i ma 35 punktów. Villarreal plasuje się na 6. miejscu w tabeli La Liga zdobywając 45 punktów. Celta Vigo potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 3 meczów bez zwycięstwa w La Liga. Czy uda się przerwać tę niechlubną serię? La Liga: Celta Vigo - Villarreal na żywo / 12.03.2017 godzina 18:30. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Villarreal 5:0 Celta Vigo (16-10-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17
  • Celta Vigo 0:0 Villarreal (02-03-2016), rozgrywki: Primera Division 2015/16
  • Villarreal 1:2 Celta Vigo (18-10-2015), rozgrywki: Primera Division 2015/16

Przyszłe spotkania:

Drużyna Celta Vigo kolejny mecz zagra 16 marca. Jej przeciwnikiem będzie FK Krasnodar. Następnie jej rywalem będzie Deportivo La Coruna.

Następnym przeciwnikiem zespołu Villarreal będzie Las Palmas. Starcie odbędzie się 17 marca. Kolejnym rywalem będzie Eibar.