Sport.pl

FK Rostów - Manchester United: transmisja zdarzenia w TV i relacja online w Internecie

Czwartek, 9 marca FK Rostów - Manchester United. Relacja w TV na kanale Canal+ Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

FK Rostów - Manchester United to starcie w ramach rozgrywek Ligi Europy. To 1/8 finału tych rozgrywek. Transmisję z meczu FK Rostów - Manchester United można oglądać w telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanale Canal+ Sport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na canalplussport.pl.

Drużyna Manchester United okazywała się lepsza od swoich przeciwników w 4 kolejnych pojedynkach Ligi Europy. Czy FK Rostów jest w stanie przerwać tę passę? Liga Europy: FK Rostów - Manchester United na żywo / 09-03-2017 godzina 19:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Drużyna FK Rostów kolejny mecz zagra 16 marca. Jej przeciwnikiem będzie Man Utd. .

Następnym przeciwnikiem zespołu Manchester United będzie Southampton. Spotkanie odbędzie się 12 marca. Kolejnym rywalem będzie FK Rostów.