Oglądaj spotkanie Las Palmas - Osasuna z sport.pl. Transmisja live, stream na żywo

La Liga. Spotkanie Las Palmas - Osasuna odbędzie się 5 marca o godz. 18:30. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Las Palmas - Osasuna to starcie w ramach rozgrywek La Liga. To 26. kolejka tych rozgrywek. Wcześniejsze spotkanie obu drużyn skończyło się rezultatem Las Palmas 2:2 Osasuna. Komu uda się wygrać tym razem? Transmisję z wydarzenia Las Palmas - Osasuna można oglądać w telewizji. Relacja będzie dostępna na kanale Eleven. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Las Palmas zajmuje 12. miejsce w tabeli La Liga i ma 29 punktów. Osasuna plasuje się na 20. miejscu w tabeli La Liga zdobywając 10 punktów. Zespół Las Palmas nie wygrał żadnego z 5 ostatnich meczów w ramach rozgrywek La Liga. Czy przełamie się tym razem? Zespół Osasuna nie wygrał żadnego z 17 ostatnich meczów w ramach rozgrywek La Liga. Czy przełamie się tym razem? La Liga: Las Palmas - Osasuna na żywo / 05-03-2017 godzina 18:30. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Osasuna 2:2 Las Palmas (01-10-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Drużyna Las Palmas kolejny mecz zagra 10 marca. Jej przeciwnikiem będzie Espanyol. Następnie jej rywalem będzie Villarreal.

Następnym przeciwnikiem zespołu Osasuna będzie Eibar. Spotkanie odbędzie się 13 marca. Kolejnym rywalem będzie Real Betis.