Oglądaj spotkanie Ajax Amsterdam - Legia Warszawa z sport.pl. Transmisja live, stream online

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa już 23. lutego o godz. 19:00. Transmisja TV w Eurosport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone. Jak Twoim zdaniem skończy się ten mecz? Brak legalnych streamów do tego spotkania.

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa to spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Europy. To 1/16 finału tych rozgrywek. W poprzednim meczu nie udało się wyłonić zwycięzcy i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Czy komuś uda się zwyciężyć tym razem? Transmisję z zdarzenia Ajax Amsterdam - Legia Warszawa można oglądać w telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanale Eurosport. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Drużyna Ajax Amsterdam nie przegrała żadnego meczu w ramach Ligi Europy od 10 spotkań. Czy utrzyma dobrą passę? Liga Europy: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa na żywo / 23-02-2017 godzina 19:00. Transmisja TV: Eurosport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Legia 0:0 Ajax (16-02-2017), rozgrywki: Liga Europy 2016/17

Przyszłe spotkania:

Następnym przeciwnikiem zespołu Legia Warszawa będzie Termalica. Spotkanie odbędzie się 26. lutego. Kolejnym rywalem będzie Zagłębie.