Real Sociedad - Villarreal, od godz. 12:00 relacja online w Internecie, stream online

Niedziela, 19. lutego Real Sociedad - Villarreal. Transmisja w telewizji na kanale Eleven. Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Real Sociedad - Villarreal to mecz w ramach rozgrywek La Liga. To 23. kolejka tych rozgrywek. Poprzedni mecz obu drużyn zakończył się wygraną 2:1 drużyny Villarreal. Czy wygrają ponownie? Transmisję z spotkania Real Sociedad - Villarreal można oglądać w telewizji. Relacja będzie dostępna na kanale Eleven. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Brak legalnych streamów do tego wydarzenia.

Real Sociedad zajmuje 5. miejsce w tabeli La Liga i ma 41 punktów. Villarreal plasuje się na 6. miejscu w tabeli La Liga zdobywając 36 punktów. Drużyna Villarreal nie przegrała żadnego meczu w ramach La Liga od 3 spotkań. Czy utrzyma dobrą passę? La Liga: Real Sociedad - Villarreal na żywo / 19-02-2017 godzina 12:00. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Millwall 1:0 Leicester (18-02-2017), rozgrywki: Puchar Anglii 2016/17

Przyszłe spotkania:

Drużyna Real Sociedad kolejny mecz zagra 24. lutego. Jej przeciwnikiem będzie Las Palmas. Następnie jej rywalem będzie Eibar.

Następnym przeciwnikiem zespołu Villarreal będzie Roma. Starcie odbędzie się 23. lutego. Kolejnym rywalem będzie Real Madryt.