Benfica - Borussia Dortmund Jak zagra Jonas? Jak poradzi sobie Łukasz Piszczek? Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Benfica - Borussia Dortmund już 14-02-2017 o godzinie 20:45. Relacja TV w nSport+. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS. Jak Waszym zdaniem zakończy się to starcie?

Benfica - Borussia Dortmund to starcie w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. To 1/8 finału tych rozgrywek. Transmisję z zdarzenia Benfica - Borussia Dortmund można oglądać w telewizji. Relacja będzie dostępna na kanale nSport+. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live.

Drużyna Borussia Dortmund nie przegrała żadnego meczu w ramach Ligi Mistrzów od 6 spotkań. Czy utrzyma dobrą passę? Liga Mistrzów: Benfica - Borussia Dortmund na żywo / 14-02-2017 godzina 20:45. Transmisja TV: nSport+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Drużyna Benfica kolejny mecz zagra 08-03-2017. Jej przeciwnikiem będzie Borussia D.. .

Następnym przeciwnikiem zespołu Borussia Dortmund będzie Wolfsburg. Mecz odbędzie się 18-02-2017. Kolejnym rywalem będzie SC Freiburg.